Kovotvárnenie

Euromac BXVysekávací lis EUROMAC BX Autoindex 1250/30-1000 poskytuje široké možnosti vysekávania plechov od 0,5 až do 10 mm. EUROMAC BX je to 30 tonový vysekávací lis s Max. Lisovaciou silou 300kN. Lis umožnuje spracovavať plechy vo formáte 1000×1250 mm.
Systém umožňuje programovať indexovanie hlavy v rozsahu 360 °.  Na upnutie plechov sa používajú hydrauiky ovládané, nastaviteľné svorky. Maximálna frekvencia dierovania v rezime niblovania je 450 cyklov/min, v režime strihania je to 200 úderov/min. Toto vysekávacie centrum dokáže vysekávať ,strihať  pri použití špecialneho náradia je možné vyrábať aj tvarové prvky a prelisy

technologie03

Ohraňovací lis Safan H-Brake  a ERMAK CNC AP 2600 x 80
 spájajú v sebe silu hydrauliky, kvalitu a presnosť, ale i ergonómiu a inteligenciu v jednom. Vyznačuje sa vysokou presnosťou práce, spojenú s možnosťami nezávislého programovania tlačných valcov so samostatným odmeriavaním, vysoko dynamické servoriadenie, rýchlosť, bezpečnosť a využitie modernej technológie laserovej bezpečnostnej brány robia z tohto zariadenia inteligentné ohýbacie centrum. Veľká presnosť strojov spolu s odborným personálom a širokou paletou dostupných nástrojov umožňuje riešiť jednoduché i veľmi komplikované tvary výrobkov, čím prináša nové perspektívy kladené vo výrobných požiadavkách.

Paletu technológie rozširujú výstredníkové lisy, ktoré dopĺňajú technológie spracovania a tvárnenia plechových výrobkov.

Spolupracujeme


UNIVENTA
Nízkotepelné a zdroje vykurovania
THERMOGRAF
Vykurovanie a vzduchotechnika
AZ POKORNÝ
Výrobky pre rozvody vody, plynu. 
UNIVERSA
Tepelná a sanitárna technika
AUGUSTA SOLAR
Solárna technika
EUROSUN
Vákuové solárne systémy
EHT ITALIA
Tepelné a solárne systémy
Prev Next
JoomShaper

Pri poskytovaní informácií nám pomáhajú cookies. Používáním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas