Technológie v spoločnosti

CNC trieskové obrábanie

technologie01

Primárnymi zariadeniami procesu výroby trieskového obrábania sú výkonné jedno a dvojvretenové CNC sústružnícke obrábacie centrá spoločností EMCO a Gildemeister. Zariadenia uvedených značiek patria medzi svetových lídrov v oblasti CNC strojných zariadení. Využitie dynamických lineárnych pohonov poskytuje enormné zvýšenie výkonu stroja, rýchloposuvy 60m/min so zrýchlením 1,5 G, vysokú presnosť. Integrované vretenové motory umožňujú veľké zrýchlenia a rýchlu zmenu otáčok vretena. Takmer okamžitá výmena nástroja, výkonný presun protivretena v pracovnom cykle ako aj využitie potenciálu riadiacich systémov, ako aj umožňujú skrátenie vedľajších časov na minimum. K rozšíreniu možností výrobnej ponuky prispieva aj synchronizované frézovanie atypických tvarov na rotačných súčiastkach. Stroje svojim veľkostným zaradením umožňujú obrábať výrobky od priemeru 10 do 60 mm. Zastúpenie majú riadiace systémy Fanuc 21T, Sinumeric 810 a Sinumeric 840 s integrovanou nadstavbou Shop Turn software, ktorý umožňuje priateľskú obsluhu a trojrozmernú simuláciu pred začatím obrábania, a to bez potreby znalosti DIN programovania.

Ohýbanie plechových súčiastok a ohraňovani

technologie03

Ohraňovací lis Safan H-Brake spája v sebe silu hydrauliky, kvalitu, ergonómiu a inteligenciu v jednom. Vyznačuje sa vysokou presnosťou práce, spojenú s možnosťami nezávislého programovania tlačných valcov so samostatným odmeriavaním, vysoko dynamické servoriadenie, rýchlosť, bezpečnosť a využitie modernej technológie laserovej bezpečnostnej brány robia z tohto zariadenia inteligentné ohýbacie centrum. Veľká presnosť strojov spolu s odborným personálom a širokou paletou dostupných nástrojov umožňuje riešiť jednoduché i veľmi komplikované tvary výrobkov, čím prináša nové perspektívy kladené vo výrobných požiadavkách.

Vyhrdľovanie

technologie04

Nové technológie nám dovoľujú používať moderné spôsoby výroby. Technológia "vyhrdľovania" je vysokovýkonná metóda spracovania a prípravy rúrkových polotovarov - či už medených, alebo nerezových.
Podrobnosti o technológii

Ďalšie technológie

V spolupráci s partnerskými spoločnosťami zebezpečujeme zvarovacie práce, strihanie na výstredníkových lisoch, tvarovanie, dokončovacie operácie, ako aj povrchové úpravy kovov technológiami galvanického nanášania kovov, povrchová úprava nanášaním práškovou farbou RAL so spekaním a iné výrobné a dokončovacie technológie.

JoomShaper

Pri poskytovaní informácií nám pomáhajú cookies. Používáním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas