Vyrobné zameranie

vyrobne-zameranie-01Naša spoločnosť pracuje v oblasti spracovania železných a neželezných kovov trieskovou technológiou a kovotvárnením na moderných CNC aoch a výroby bytových staníc - plechových skriniek pre rozvody médií v bytoch a rodinných domoch.
V divízii kovoobrábania sa sústreďujeme na výrobu rotačných súčiastok a dielov. Asi polovicu sústružených výrobkov tvoria výrobky z nereze a ocele, druhú polovica produkcie sú mosadzné diely a malej časti aj z hliníka . Sú to rôzne hadicové prípojky, matice, nipple, vsuvky, prstence, spojky, redukcie, príruby, pripojenia alebo pripojovacie komplety, manuálne a termostatické ventily, komponenty na podlahové a teplovodné vykurovanie a rôzne iné diely. Časť výrobnej produkcie pokračuje do montážne hotových výrobkov, kde sa z dielov montujú hotové zostavy, produktové celky a balenia. Výrobky tvoriace súčasť systému pre styk s pitnou vodou vyrábame zo zdraviu nezávadnej mosadze určenej na tento účel. V tomto odvetví úzko spolupracujeme s partnerskými zahraničnými spoločnosťami.

Technická podpora pri návrhu prvkov vykurovacích systémov a obchodná podpora je zabezpečovaná v úzkej spolupráci so sesterskou firmou Univenta s.r.o.. Hlavným cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníkov a tvorba zisku pre ďalší rozvoj spoločnosti a zvyšovanie kvality výrobkov a služieb.

vyrobne-zameranie-02

V divízii tepelných systémov vyrábame komponenty a zabezpečujeme kompletnú montáž pre bytové výmenníkové staníce, skrinky pre rozdeľovače podlahových vykurovaní, rozdeľovače vykurovania, podlahové konvektory, solárne kolektory, výrobky z CNC a iné doplnkové komponenty pre uvedené systémy. Ostatné výrobné kapacity tvoria zákazky z tretích strán.
Nemožno však nespomenúť aj obchodnú činnosť, nákup, predaj a spracovanie prevažne kovovýrobkov. Sme otvorení pre ďalšie možné spolupráce v oblasti obchodu a kooperácie kovovýroby; možno práve Vy máte voľné výrobné kapacity strojného vybavenia, alebo naopak máte väčšie série výrobkov, na ktoré Vaše technické a technologické možnosti už nestačia.

Aktívne spolupracujeme s dcérskou spoločnosťou Metal Steel Forming, s.r.o. v Liptovskom Mikuláši, ktorá je našim kooperačným dodávateľom dielov a výrobkov z plechu.

Výrobky vlastnej produkcie

  • Široká paleta sústružených výrobkov z mosadze a nereze
  • Termostatické a uzatváracie ventily
  • Bytové výmenníkové stanice
  • Bojlerové zostavy
  • Podlahové konvektory rôznych typov a výkonov
  • Rozdeľovače pre podlahové vykurovanie
  • Skrinky rozdeľovačov podlahového kúrenia, vykurovacích telies
  • Domce solárnych kolektorov a upevňovacie konštrukcie solárov

Výrobky vyrábané v kooperácii s obchodnými partnermi

  • Komponenty pre pripojenie solárnych systémov
  • Výrobky tvárnené z plechu, bez a s povrchovou úpravou
JoomShaper

Pri poskytovaní informácií nám pomáhajú cookies. Používáním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas