Vyrobné zameranie

vyrobne-zameranie-01Naša spoločnosť pracuje v oblasti spracovania železných a neželezných kovov trieskovou technológiou a kovotvárnením na moderných CNC automatoch, čo je aj jej hlavný bod činnosti. Východiskovým artiklom pre firmu je výroba rotačných súčiastok a dielov. Asi 90% sústružených výrobkov tvoria výrobky z mosadze. Sú to rôzne hadicové prípojky, matice, nipple, vsuvky, prstence, spojky, redukcie, manuálne a termostatické ventily, komponenty na podlahové a teplovodné vykurovanie a rôzne iné diely. Časť výrobnej produkcie pokračuje do montážne hotových výrobkov, kde sa z dielov montujú hotové zostavy, produktové celky a balenia. Výrobky tvoriace súčasť systém pre styk s pitnou vodou vyrábame zo zdraviu nezávadnej mosadze určenej na tento účel. V tomto odvetví úzko spolupracujeme s partnerskými zahraničnými spoločnosťami.

Technická podpora pri návrhu prvkov vykurovacích systémov a obchodná podpora je zabezpečovaná v úzkej spolupráci so sesterskou firmou Univenta s.r.o.. Hlavným cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníkov a tvorba zisku pre ďalší rozvoj spoločnosti a zvyšovanie kvality výrobkov a služieb.

Aktívne spolupracujeme s dcérskou spoločnosťou Metal Steel Forming v Liptovskom Mikuláši, ktorá je našim kooperačným dodávateľom dielov a výrobkov z plechu.

vyrobne-zameranie-02

Časť pracovnej kapacity tvorí výroba bytových výmenníkových staníc, skriniek pre rozdeľovače podlahových vykurovaní, vane podlahových konvektorov a iné doplnkové komponenty pre uvedené systémy. Ostatné výrobné kapacity tvoria zákazky z tretích strán.

Nemožno však nespomenúť aj obchodnú činnosť, nákup, predaj a spracovanie prevažne kovovýrobkov. Sme otvorení pre ďalšie možné spolupráce v oblasti obchodu a kooperácie kovovýroby; možno práve Vy máte voľné výrobné kapacity strojného vybavenia, alebo naopak máte väčšie série výrobkov, na ktoré Vaše technické a technologické možnosti už nestačia.

Výrobky vlastnej produkcie

  • Široká paleta sústružených výrobkov z mosadze
  • Termostatické a uzatváracie ventily
  • Podlahové konvektory rôznych typov a výkonov
  • Rozdeľovače pre podlahové vykurovanie
  • Skrinky rozdeľovačov podlahového kúrenia, vykurovacích telies
  • Domce solárnych kolektorov a upevňovacie konštrukcie solárov

Výrobky vyrábané v kooperácii s obchodnými partnermi

  • Komponenty pre pripojenie solárnych systémov
  • Výrobky tvárnené z plechu, bez a s povrchovou úpravou
JoomShaper

Pri poskytovaní informácií nám pomáhajú cookies. Používáním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas