Ohraňovací lis Safan H-Brake

safan-panel

Safan H-Brake spája v sebe silu hydrauliky, kvalitu, ergonómiu a inteligenciu v jednom. Vyznačuje sa vysokou presnosťou práce, spojenú s možnosťami nezávislého programovania tlačných valcov so samostatným odmeriavaním, vysoko dynamické servoriadenie, a vysoká svetlosť a možnosť bočného vkladania obýbaných dielov robia z tohto zariadenia inteligentné ohýbacie centrum.

Veľká presnosť stroja spolu s paletou dostupných nástrojov umožňuje riešiť jednoduché i veľmi komplikované tvary ohybov.
K priateľskému ovládaniu stroja prispieva aj ergonomický ovládací panel s LCD dotykovou obrazovkou s intuitívnym riadiacim systémom, ktorý pracuje pod Windovs XP. Je vybavený sieťovou kartou 100MB/sec pre pripojenie do LAN.
Safan poskytuje nepretržitú kontrolu a účinný nástroj pre obýbanie ťažkých alebo veľmi presných výrobkov. Výkonné servoriadenie vyvažuje spodnú časť nástroja, čím zabezpečí rovnomerné rozloženie síl pri ohýbaní.
Safan-H-Brake s vyznačuje vysokou bezpečnosťou. Laserová bezpečnostná stena prispieva nielen k vysokej bezpečnosti, bráni obsluhe nechcenému zásahu do pracovného priestoru stroja, ale dodáva zariadeniu inteligenciu vo forme bezdotykového ovládania pracovných cyklov.

safan

Technické parametre zariadenia:

  • Ohybový tlak: 900 kN
  • Zdvih: 180mm
  • Svetlosť: 570mm
  • Pracovná rýchlosť: 10mm/sec
  • Návratová rýchlosť: 120mm/sec
  • Výkon:5.5KW
JoomShaper

Pri poskytovaní informácií nám pomáhajú cookies. Používáním tohto webu s tým vyjadrujete súhlas