Kovotvárnenie

Euromac BXVysekávací lis EUROMAC BX Autoindex 1250/30-1000 poskytuje široké možnosti vysekávania plechov od 0,5 až do 10 mm. EUROMAC BX je to 30 tonový vysekávací lis s Max. Lisovaciou silou 300kN. Lis umožnuje spracovavať plechy vo formáte 1000×1250 mm.
Systém umožňuje programovať indexovanie hlavy v rozsahu 360 °.  Na upnutie plechov sa používajú hydrauiky ovládané, nastaviteľné svorky. Maximálna frekvencia dierovania v rezime niblovania je 450 cyklov/min, v režime strihania je to 200 úderov/min. Toto vysekávacie centrum dokáže vysekávať ,strihať  pri použití špecialneho náradia je možné vyrábať aj tvarové prvky a prelisy

technologie03

Ohraňovací lis Safan H-Brake  a ERMAK CNC AP 2600 x 80
 spájajú v sebe silu hydrauliky, kvalitu a presnosť, ale i ergonómiu a inteligenciu v jednom. Vyznačuje sa vysokou presnosťou práce, spojenú s možnosťami nezávislého programovania tlačných valcov so samostatným odmeriavaním, vysoko dynamické servoriadenie, rýchlosť, bezpečnosť a využitie modernej technológie laserovej bezpečnostnej brány robia z tohto zariadenia inteligentné ohýbacie centrum. Veľká presnosť strojov spolu s odborným personálom a širokou paletou dostupných nástrojov umožňuje riešiť jednoduché i veľmi komplikované tvary výrobkov, čím prináša nové perspektívy kladené vo výrobných požiadavkách.

Paletu technológie rozširujú výstredníkové lisy, ktoré dopĺňajú technológie spracovania a tvárnenia plechových výrobkov.

Zusammenarbeit


UNIVENTA
Niedertemperatur-Wärmequellen
THERMOGRAF
Heizung und Lüftung
AZ POKORNÝ
Produkte für Wasser, Gas. 
UNIVERSA
Heizung und Sanitärausstattung
AUGUSTA SOLAR
Das Solarthermie System
EUROSUN
Vakuum-Solaranlagen
EHT ITALIA
Wärmesystemen und Solaranlagen
Prev Next
JoomShaper

Cookies erleichtern die Bereitstellung unserer Dienste. Mit der Nutzung unserer Dienste (click auf „Akzeptieren“) erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies verwenden.